Lessen

  • Soort
  • Categorie
  • Dag
Alle maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
07:00 - 08:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
07:00 - 08:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
08:00 - 09:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
08:00 - 09:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
09:00 - 09:30Grit (Studio )Studio Kim
09:00 - 10:00Aqua Fysio (Zwembad)ZwembadFysiotherapeut(e)
09:00 - 10:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
09:00 - 10:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
09:15 - 10:15RPM (Spinning)SpinningAletta
09:15 - 10:15Mindfulness (Studio 2)Studio 2Evelyn
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Fanny
09:30 - 10:30Body Shape (Studio )Studio Monique
09:45 - 10:30Senioren Gym Outdoor (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste VerdiepingFitness
10:00 - 11:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
10:00 - 11:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
10:30 - 11:45Tao Balance (Studio 2)Studio 2Evelyn
10:30 - 11:30Aqua Fitness (Zwembad)ZwembadAletta
10:30 - 11:30Body Balance (Studio )Studio Monique
11:00 - 12:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
11:00 - 12:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
12:00 - 13:00Rug Pilates (Studio 2)Studio 2Renske
12:00 - 13:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
12:00 - 13:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
13:00 - 14:00Dance Flow Yoga (Studio 2)Studio 2Renske
13:00 - 14:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
13:00 - 14:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
14:00 - 15:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
14:00 - 15:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
15:00 - 16:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
15:00 - 16:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
16:00 - 17:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
16:00 - 17:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
16:30 - 18:00Yin Yoga (Studio 2)Studio 2Sandra
17:00 - 18:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
17:00 - 18:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
18:00 - 19:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Niels
18:00 - 19:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
18:00 - 19:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
19:00 - 20:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Niels
19:00 - 20:00Body Balance (Studio 2)Studio 2Monique
19:00 - 20:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
19:00 - 20:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
19:30 - 20:30Boks Zaktraining (Dojo)DojoArthur
19:30 - 20:00Grit (Studio )Studio Deborah
20:00 - 21:00Spinning (Spinning)SpinningJohn
20:00 - 21:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Niels
20:00 - 21:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
20:00 - 21:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
20:00 - 21:00Body Pump (Studio )Studio Isabella
20:15 - 21:15Mindfulness (Studio 2)Studio 2Evelyn
21:00 - 22:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
21:00 - 22:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
22:00 - 23:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
22:00 - 23:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping