Lessen

  • Soort
  • Categorie
  • Dag
Alle maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
07:00 - 08:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
07:00 - 08:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
08:00 - 09:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
08:00 - 09:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
09:00 - 09:30Sprint (Spinning)SpinningDaniele
09:00 - 10:00Aqua Fysio (Zwembad)ZwembadFysiotherapeut(e)
09:00 - 10:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
09:00 - 10:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
09:15 - 10:15Xcore (Studio )Studio Deborah
09:15 - 10:30Flow Yoga (Studio 2)Studio 2Marle
09:30 - 10:30RPM (Spinning)SpinningDaniele
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Fanny
10:00 - 11:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
10:00 - 11:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
10:15 - 11:15Body Pump (Studio )Studio Deborah
10:30 - 11:30Pilates / Yoga (Studio 2)Studio 2Marle
11:00 - 12:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
11:00 - 12:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
12:00 - 13:00Senioren Gym Outdoor (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste VerdiepingFitness
12:00 - 13:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
12:00 - 13:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
13:00 - 14:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
13:00 - 14:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
14:00 - 15:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
14:00 - 15:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
15:00 - 16:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
15:00 - 16:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
16:00 - 17:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
16:00 - 17:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
16:30 - 17:45Yin Yoga (Studio 2)Studio 2Marle
17:00 - 18:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
17:00 - 18:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
18:00 - 19:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
18:00 - 19:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
18:30 - 19:00Grit (Studio )Studio Kim
19:00 - 20:00Boks Zaktraining (Dojo)DojoFaruk
19:00 - 20:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Lorain
19:00 - 20:00Yang Yoga (Studio 2)Studio 2Marlon
19:00 - 20:00Body Attack (Studio )Studio Fanny
19:00 - 20:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
19:00 - 20:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
19:00 - 20:00Body Combat (Studio )Studio Annette
19:15 - 20:15Aquarobics (Zwembad)ZwembadAletta
19:30 - 21:00LoopTraining Niveau 2 (Outdoor)OutdoorDebby
19:30 - 21:00LoopTraining Niveau 3 (Outdoor)OutdoorRobin
20:00 - 21:00RPM (Spinning)SpinningEdward
20:00 - 21:00Body Pump (Studio )Studio Isabella
20:00 - 21:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297Fanny
20:00 - 21:00Bootcamp Outdoor (Outdoor Kunstgrasveld)Outdoor KunstgrasveldFitness
20:00 - 21:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
20:00 - 21:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
20:15 - 21:15Aqua Power Fitness (Zwembad)ZwembadAletta
21:00 - 22:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
21:00 - 22:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping
22:00 - 23:00Fitness Tijdvak BENEDEN (Fitness Begane Grond)Fitness Begane Grond
22:00 - 23:00Fitness Tijdvak BOVEN (Fitness 1ste Verdieping)Fitness 1ste Verdieping