Lessen

Selecteer een rooster


Hoofdrooster

  • Soort
  • Categorie
  • Dag
Alle maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
maandag
09:00 - 10:00Aqua Fysio (Zwembad)ZwembadFysiotherapeut(e)
09:00 - 09:30Sprint (Spinning)SpinningAd
09:00 - 10:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
09:15 - 10:15Xco (Studio )Studio Deborah
09:15 - 10:15Flow Yoga (Body & Mind)Body & MindAletta
09:30 - 10:30Spinning (Spinning)SpinningAd
09:30 - 10:00Dreumesdans (Dojo)DojoAnouk
10:15 - 11:15Body Pump (Studio )Studio Deborah
10:15 - 11:00Peuterdans (Dojo)DojoAnouk
10:20 - 11:20Pilates (Body & Mind)Body & MindAletta
12:00 - 12:45Circuittraining (Fitness)FitnessFitness
16:00 - 16:45Klassiek Ballet Beginners (Studio )Studio Isabella
16:15 - 18:15Zwemles (Zwembad)ZwembadThijs
16:30 - 17:30Yin Yoga (Body & Mind)Body & MindMarle
16:45 - 17:30Modern Ballet (Studio )Studio Isabella
17:00 - 18:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
18:00 - 19:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
18:30 - 19:00Grit (Studio )Studio Fanny
19:00 - 20:00BodyAttack (Studio )Studio Fanny
19:00 - 20:00Boksen (Dojo)DojoFaruk
19:00 - 20:00Yang Yoga (Body & Mind)Body & MindMarlon
19:15 - 20:15Aqua Power Beginners (Zwembad)ZwembadRosita
20:00 - 21:00RPM (Spinning)SpinningEdward
20:00 - 21:00Body Pump (Studio )Studio Fanny
20:15 - 21:15Aqua Power Gevorderden (Zwembad)ZwembadRosita
20:30 - 21:00Cross Power (Fitness)FitnessFitness
dinsdag
09:00 - 09:30Grit (Studio )Studio Fanny
09:15 - 10:15RPM (Spinning)SpinningNiels
09:15 - 10:15Easy Balance (Body & Mind)Body & MindRenske
09:30 - 10:30BBBB (Studio )Studio Natascha
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
10:00 - 11:00Aqua Fitness (Zwembad)ZwembadRosita
10:00 - 10:45Circuittraining (Fitness)FitnessFitness
10:15 - 11:15Tao Qigong (Body & Mind)Body & MindRenske
10:15 - 11:00Peuterdans (Dojo)DojoAnouk
10:30 - 11:30Body Pump (Studio )Studio Natascha
14:00 - 14:45Functional Training (Fitness)FitnessFitness
15:45 - 20:00Judo (Dojo)DojoRuud
16:15 - 18:15Zwemles (Zwembad)ZwembadThijs
16:30 - 18:00Yin Yang Yoga (Body & Mind)Body & MindSandra
16:45 - 17:30Combi Street-/Clipdance (Studio )Studio Isabella
17:00 - 18:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
19:15 - 20:15Step & Shape (Studio )Studio Irma
19:25 - 20:25Slow Flow Yoga (Body & Mind)Body & MindAlya
19:30 - 20:00Spinning Easy (Spinning)SpinningJohn
20:00 - 21:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
20:15 - 21:15Body Jam (Studio )Studio Dionne
20:15 - 21:15Spinning (Spinning)SpinningJohn
20:30 - 21:30Pilates (Body & Mind)Body & MindIrma
21:00 - 22:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
woensdag
09:00 - 09:30Sprint (Spinning)SpinningAd
09:15 - 10:15Xco (Studio )Studio Borke
09:15 - 10:15Pilates (Body & Mind)Body & MindIrma
09:15 - 10:45LoopTraining 1 (Outdoor)Outdoor
09:15 - 09:45Baby Zwemmen (Zwembad)ZwembadOlga
09:30 - 10:00Dreumesdans (Dojo)DojoAnouk
09:30 - 10:30Spinning (Spinning)SpinningAd
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
09:45 - 10:15Dreumes Zwemmen (Zwembad)ZwembadOlga
10:15 - 11:15Burn (Studio )Studio Borke
10:15 - 11:15Hatha Yoga (Body & Mind)Body & MindIrma
10:15 - 11:00Peuterdans (Dojo)DojoAnouk
10:15 - 10:45Peuter Survival (Zwembad)ZwembadOlga
10:45 - 11:45Aqua Fitness (Zwembad)ZwembadPetra
11:30 - 12:15Circuittraining (Fitness)FitnessFitness
13:00 - 17:45Zwemles (Zwembad)ZwembadThijs
14:00 - 14:45JazzBallet 3-4 (Studio )Studio Anouk
14:45 - 15:30JazzBallet 5-7 (Studio )Studio Anouk
15:00 - 15:30Kick4It (Dojo)DojoArthur
15:30 - 16:15Clipdance 8-9 (Studio )Studio Anouk
15:45 - 18:00Judo (Dojo)DojoRuud
16:15 - 17:00Clipdance 10+ (Studio )Studio Isabella
16:30 - 17:30Yogalates (Body & Mind)Body & MindMarle
17:00 - 17:45Clipdance 14+ (Studio )Studio Isabella
18:30 - 19:00Grit (Studio )Studio Patrick
18:30 - 19:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
19:00 - 20:00Xco (Studio )Studio Patrick
19:00 - 20:00Boksen (Dojo)DojoShorombo
19:00 - 20:00G-Fitness (Fitness)FitnessArthur
19:15 - 20:15Aqua Power Beginners (Zwembad)ZwembadRosita
19:30 - 21:00LoopTraining 2-1 (Outdoor)OutdoorRobin
19:30 - 21:00Badminton (Sportarena)SportarenaLars
19:30 - 21:00LoopTraining 2-2 (Outdoor)OutdoorWillem
19:30 - 20:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
20:00 - 21:00Body Pump (Studio )Studio Deborah
20:00 - 22:00Squash Inloop (Squashbanen)SquashbanenSquash
20:15 - 21:15Aqua Power Gevorderden (Zwembad)ZwembadRosita
donderdag
09:00 - 10:00Aqua Fysio (Zwembad)ZwembadFysiotherapeut(e)
09:00 - 09:30Grit (Studio )Studio Fanny
09:15 - 10:15RPM (Spinning)SpinningDanielle
09:15 - 10:30Mindfulness (Body & Mind)Body & MindEvelyn
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
09:45 - 10:30Circuittraining (Fitness)FitnessFitness
10:30 - 11:30Zumba (Studio )Studio Renske
10:45 - 11:45Aqua Fitness (Zwembad)ZwembadPetra
12:00 - 13:00Pilates (Body & Mind)Body & MindRenske
13:00 - 14:00Stretching / Callanetics (Body & Mind)Body & MindRenske
15:15 - 19:00Zwemles (Zwembad)ZwembadThijs
16:30 - 18:00Yin Yoga (Body & Mind)Body & MindSandra
16:45 - 17:30Streetdance 7-9 (Studio )Studio Kim
17:30 - 18:15Musical (Studio )Studio Kim
18:00 - 19:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
18:45 - 20:00StreetJazz (Studio )Studio Kim
19:00 - 20:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
20:00 - 21:00Spinning (Spinning)SpinningJohn
20:00 - 21:00BodyAttack (Studio )Studio Fanny
20:00 - 21:00WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
20:15 - 21:30Mindfulness (Body & Mind)Body & MindEvelyn
vrijdag
09:00 - 09:30Grit (Studio )Studio Kim
09:00 - 09:30Sprint (Spinning)SpinningAd
09:15 - 10:15VinYasa Yoga (Body & Mind)Body & MindAlya
09:15 - 10:15Aqua Fitness (Zwembad)ZwembadPetra
09:30 - 10:30Body Jam (Studio )Studio Loraine
09:30 - 10:30RPM (Spinning)SpinningAd
09:30 - 10:00Cross Power (Fitness)FitnessFitness
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
10:15 - 11:15Slow Flow Yoga (Body & Mind)Body & MindAlya
10:15 - 11:00Peuterdans (Dojo)DojoKim
10:30 - 11:30Body Pump (Studio )Studio Ginny
10:30 - 11:30Aqua Fysio (Zwembad)ZwembadFysiotherapeut(e)
10:30 - 11:30Badminton (Sportarena)SportarenaLars
13:00 - 18:15Zwemles (Zwembad)ZwembadThijs
15:45 - 18:45Judo (Dojo)DojoRuud
15:45 - 16:30Streetdance 5-6 (Studio )Studio Kim
15:45 - 16:30Streetdance 5-6 (Body & Mind)Body & MindLoraine
16:30 - 17:15Streetdance 7-8 (Studio )Studio Kim
16:30 - 17:15Streetdance 7-8 (Body & Mind)Body & MindLoraine
17:00 - 18:00Krachttraining 12-15 (Fitness)FitnessFitness
17:15 - 18:00Streetdance 8-9 (Studio )Studio Kim
17:15 - 18:00Streetdance 8-9 (Body & Mind)Body & MindLoraine
18:00 - 18:45Streetdance 10+ (Studio )Studio Kim
18:00 - 18:45Streetdance 10+ (Body & Mind)Body & MindLoraine
18:45 - 19:30Streetdance 2e Thuis (Studio )Studio Kim
zaterdag
08:30 - 12:30Zwemles (Zwembad)ZwembadThijs
08:45 - 09:15Grit (Studio )Studio Fanny
09:15 - 10:15Step (Studio )Studio Tilly
09:15 - 10:15Spinning (Spinning)SpinningIrma
10:15 - 11:15Body Pump (Studio )Studio Fanny
10:30 - 11:30Pilates (Body & Mind)Body & MindIrma
zondag
09:15 - 09:45Baby Zwemmen (Zwembad)ZwembadOlga
09:30 - 11:00LoopTraining 1 (Outdoor)OutdoorAnton
09:30 - 11:00Start 2 Move (Outdoor)OutdoorLeo
09:30 - 11:00LoopTraining 2-1 (Outdoor)OutdoorWillem
09:30 - 10:30WOD 0297 (WOD 0297)WOD 0297WOD Instructeur
09:45 - 10:15Dreumes Zwemmen (Zwembad)ZwembadOlga
10:00 - 11:00Low Shape (Studio )Studio Irma
10:00 - 11:00Aqua Fitness (Zwembad)ZwembadRosita
10:00 - 11:00Kinderdisco (Body & Mind)Body & MindKinderclub
10:15 - 10:45Peuter Survival (Zwembad)ZwembadOlga
11:00 - 12:30Body Jam (Studio )Studio Dionne
11:00 - 12:00Sport & Spel (Dojo)DojoFitness
11:15 - 12:15Family Spinning (Spinning)SpinningIrma
12:00 - 14:00Kids Eldorado (Zwembad)ZwembadFitness
12:30 - 13:30Hatha Yoga (Body & Mind)Body & MindIrma
12:30 - 13:00Kidsfit 6-15 (Fitness)FitnessFitness